ZUMBA DERSİ

blog yazısı ekle !

ZUMBA DERSİ

Amerikan basını tarafından 1 numaralı egzersiz programı seçilen Zumba, en iyi ve eylenceli yağ yakma programı olarak da gösteriliyor, ayrıca Amerika'da üst üste 5 yıldır fitness trendi seçildi.

Zumba dersleriyle formunuzu koruyabilir, rahat ve eylenceli bir şekilde kilo verebilir ve dans etmeyi öğrenebilirsiniz.

ZUMBA: 'Gizlenmiş eğlence' olarak tanımlanan Zumba ile daha 10 gün olmadan bir beden küçüldüğünüzü hissedebileceksiniz. Zumbanın; Amerika ıngiltere Kanada Çin Tayvan ıtalya ve Portekiz'in de arasında olduğu 35'ten fazla ülkede on milyondan fazla bağımlısı bulunuyor.

Zumba sadece kalça ve karnı değil vücuttaki tüm kasları çalıştırıyor! Kasları esnetip güçlendiriyor kan basıncının kontrolüne yardımcı oluyor vücut yağlarını azaltıyor fiziksel görünümü dengeyi ve duruşu geliştiriyor. Zumba yapan kişilerin kanındaki oksijen seviyesi artıyor.

Danstudyo Dans Kursunda her seans 60'dk sürmektedir ve her seans'ta, ortalama olarak " 1.000 kalori " yakabilirsiniz.

Danstudyo'da spor salonlarında yapılan Aerobic Zumba Fitness programlarından çok farklı ve eğlencelidir, hem incelip hemde dans etmeyi öğrenebilirsiniz...

Zumba Dans programımızda her derste farklı bir dans tarzından, takip etmesi kolay dans adımları kullanılarak ders yapılmaktadır.

Örneğin:Bir seansta Oryantal müziği eşliğinde, Oryantal dans koreografisi yaptınız hem oryantal figürlerini öğrenip hemde klilo verdiniz. diğer seanasta Hint müzikleri eşliğinde, bollywood hint dans koreografisi yapacaksınız... yani kısaca her ders farklı bir " DANS "...

Hemen size Danstudyodaki Zumba yapılan danslardan'da bahsedelim.. (Hint dansları, Jazz dans, HipHop, Latin Dansları, Salsa, Cha Cha Cha, Rockn Roll, Lindy hoop, Oryantal, Roman Havası, Türkçe ve Yabacı Müziklerde Karma, Twist, Jumping, Samba ve diğerleri ) Unutmayın herkes Zumba yapabilir.

Farklı türde kıpır kıpır müzikler eşliğinde yapılan ZUMBA, takip etmesi kolay dans adımları kullanılarak yapılmaktadır.

Zumba dans ve fitness karşımı özel bir programdır.

Sağlıklı incelmek, kilo vermek ve fit bir görünüme kavuşabilmeniz için tarafımızdan tekrar özel olarak yapılandırılmıştır.
Sizi de bekliyoruz.