SALSA - BACHATA KURSU SPOR YAPMANIN YENİ TRENDİ

blog yazısı ekle !

SALSA - BACHATA KURSU SPOR YAPMANIN YENİ TRENDİ

Spor yapmayı sevmiyor ama spor yapmak istiyorsanız, dansı vücudunuza en etki edecek yolla yapmak ve dans ederken fiziksel değişiminize de tanıklık etmek istiyorsanız sizi Latin dansları Kursu Programlarımıza bekliyoruz. Bir fitness programı olarak da düşünülebilen Salsa, . Latin melodilerini ve rüzgarını da içinde barındıran Salsa ve bachata kursu, günümüzde dünyanın en çok tercih edilen dans ve fitness seçeneği olarak hızla yaygınlaşıyor. İnsanlar eğlenmek ama sağlıklı kalmak istiyorlar. Kısıtlı vakitlerini yorucu ve tekil fitness programlarıyla değil, sosyal bir atmosferde değerlendirmek istiyorlar.

Bizi arayan Salsa meraklılarının ortak sorusu Salsayı kimlerin yapabileceği yönünde oluyor. Bunun çok basit bir yanıtı var. Eğer ayaklarınızın üzerinde durabiliyorsanız ve içinizde dans isteği varsa Salsa yaparsınız. Bunların dışında bir de kalçalarınızı ritmik bir biçimde hareket ettirme ve müziğe uyum sağlama beceriniz varsa belki de siz Salsa için yaratılmış olabilirsiniz. Eğitim programlarımız çok farklı saatlerde ve günlerde tasarlanabiliyor. Latin dans sınıflarında en çok gözlemlediğimiz şey, birçok arkadaşın birlikte Salsaya karar verip bu dansı birlikte vakit geçirmenin harika bir yöntemi olarak görmeleri. Onlara uygun saat ve günde yapılan eğitimlerin tadına doyum olmuyor. Bachata da özel ders olarak düşünülebilir ama Bachata geleneğinde birlikte dans etmek var ve biz öğrenci adaylarımıza daima açık sınıfları öneriyoruz. Tercih sizin.

Latin dansları biraz aerobik, biraz dans, biraz egzersiz, biraz da eğlence arayanlar ve Salsanın esnek ritimlerini merak edenler için Latin dans programımızı ilginize sunarız.