HİP HOP DANS DERSİ

blog yazısı ekle !

HİP HOP DANS DERSİ

Sende bir dansçı olma yolunda ilerliyorsan, gelip gerçek dansçılar ile birlikte dans etmelisin..

Hip Hop Dans'ta önceliğimiz Türkiye'ye genç yetenekler kazandırmak, Sahneye çıkınca "işte o" dedirtecek dans starları yetiştirmek...

HİP-HOP DANS KURSU eğitiminde herzaman yeni HipHop dans koreografileri öğreneceksin, Profesyonel dans eğitmenlerimizden ders almaktan daha fazlası Dünya çapında tanınan dansçıların wokshoplarına ücretsiz katılabileceksin.

Belkide dans ekibimize katılıp Türkiyenin önde gelen Şarkıcıların kliplerinde, konserlerinde dans eceksin... herşey senin elinde ve biz Hip-Hop dans'a gönül vermiş daha da ilerlemek isteyen genç yetenekleri yetiştirip sadece sanatçılarla değil Reklam filmlerinde ve Büyük markaların gösterilerinde DANS etme olanağı tanıyoruz...

Danstudyo Dans Kursunda her ders 90'dk sürmektedir ve biz her derste farklı figürlerden oluşan iyi koreografiler öğretiyoruz.

Danstudyo Haftasonu HipHop klübü gibidir, Popping, Brekdans, Hiphop, Newstyle yani kısaca HipHop dans'ın her dalından dansçıların geldiği bir yer oluyor.

Hip-Hop kültürünü sonuna kadar yaşayabileceksin Hip-Hop dans battleleri, şu an birçok şarkıcı ile çalışan dansçıları, senin gibi giyinmesini seven aynı yaş ortalamasındaki insanları tanıyacak ve ortamı yaşayacaksın.

Yaşın kaç olursa olsun, Sende bizdensen yani HipHop göbek adın olacaksa :) herzaman burada yerin hazır..

Danstudyo'da en düşük fiyatlı dans dersimiz HipHop Dersleridir... çünkü bizim gerçekten amacımız Hip Hop kültürünü seven insanları bir araya getirip iyi dansçılar yetiştirmektir.

Müzik duyduğunda dünyaya bakış açın pozitif oluyorsa sende bizdensin demektir... gel ve aramıza katıl.

Sayfamızı ziyaret edenlere HipHop 1970'li yıllarda Amerikada gettolardan çıkan bir kültürdür diye başlayan bir yazı yazabilirdik... ama tercih etmedik. Çünkü ansiklopedik bilgiyi yaşayarak öğreneceksin, internette kurs ararken girdiğin tüm sayfalarda aynı yazı copy/paste edilmiş olarak karşına çıkacak.

Danstudyonun diğerlerinden farkını anlayacaksın.

Seni derslere bekliyoruz.