FREESTYLE DANS DERSİ

blog yazısı ekle !

FREESTYLE DANS DERSİ

FreeStyle Dans: HipHop, Jazz Dans, Ragga jam, Jazz Funk, GoGo House, Oryantal, Latino, vs... Kısaca her dans tarzından bir dokunuş...
Shakira dansı gibi dans edebileceksiniz hatta beyonce dansı yapabileceksiniz, solo dans dersi ile freestyle dans edebilecek TWERK teknikleriyle sexy dans eden birine dönüşeceksiniz.

Duyduğunuz her müzikte, Müziğin tarzını anlayıp, müziğe göre dans figürleri yapabileceğiniz, ortam içerisinde dans ederken kendinizi kaybetmeden güzel figürler ile dans edebilmenizi sağlayacak olan dans derslerimiz, sizinle aynı yerde eğlenen herkesi, size hayran bırakacak...

Yerli ve Yabancı video müzik kliplerinde izlediğiniz dansçılar gibi dans edebilecek, gece klübünde dans eden show dansçıları gibi profseyonel oabilecek, Gittiğiniz partylerde adınızdan sıkça söz ettirebileceksiniz... çünkü siz tek başınıza harika dans edebileceksiniz.

Profesyonel dansçılar gibi doğaçlama yapabilmeyi öğrenebileceğiniz FreeStyle Dans derslerimiz Özel Ders olarak Danstudyo dans kursunun profesyonel eğitmenleri tarafından yapılmaktadır.